pierwszy krok na piłkarskich boiskach
akademia 2012
Z ostatniej chwili
MAMY MISTRZÓW WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO! Coś niesamowitego! Na taki moment Miasto Jaworzno czekało kilkadziesiąt lat! Ten sukces smakuje wyjątkowo. Z historycznych kronik sportu szkolnego wynika, że kilkadziesiąt lat temu podobnego wyczynu dokonali chłopcy – a dziś już dorośli Panowie – bodajże z rocznika 1972. Po tak długim czasie tradycja mistrzowska wraca na właściwe miejsce. Niedawno cieszyliśmy się z ogromnego sukcesu klasy sportowej Szkoła Podstawowa nr 15 w Jaworznie i starszych chłopaków z klasy 8, którzy po fantastycznej walce wywalczyli tytuł Wicemistrzów Województwa Śląskiego. Wydawało się, że poprzeczka została zawieszona bardoz wysoko... ale ich młodsi koledzy z klasy 6 postanowili pójść o krok dalej! W wielkim finale Śląski Szkolny Związek Sportowy w Bytomiu nie pozostawili złudzeń i po pokonaniu SMS Radzionków zostali MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO! Świętowanie trwa, walizki już się pakują. Już w najbliższym tygodniu nasi chłopcy ruszają reprezentować Śląsk i Jaworzno na Finałach Ogólnopolskich w Kluczborku! Jesteście super, chłopaki! Cała społeczność Akademii 2012 jest z Was dumna. GRATULACJE dla drużyny oraz sztabu trenerskiego! Łapcie wiatr w żagle i jedźcie do Kluczborka po swoje. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! #akademia2012jaworzno #pierwszykroknapiłkarskichboiskach #niemazwyciestwabeztrudu #sportowyklubbiznesjaworzno #dziękujemyzazaufanie
CHCIAŁBYŚ DOŁĄCZYĆ DO AKADEMII 2012?
Akademia 2012 daje dzieciom możliwość nauki i rozwoju Sportowych umiejętności poprzez zdrową rywalizację.






