facebook

Szkółka bramkarska  powstała z myślą o młodych bramkarzach, którzy chcieliby podnosić  i doskonalić swoje umiejętności , a także o dzieciach które są na początku swojej sportowej przygody , a chciałyby ją przeżyć z piłką nożną.

Głównym celem szkółka bramkarska jest wyszkolenie i przygotowanie bramkarzy pod względem technicznym, taktycznym, psychofizycznym do gry na najwyższym poziomie. Poprzez systematyczne treningi, każdy nauczy się odpowiedzialności, odwagi, wiary i pewności  siebie, a jednocześnie skromności, wytrwałości, szybkości podejmowania trafnych decyzji, a wiec cech które  pozwalają dać sobie rade w życiu.

 

Program opracowany przez trenera Rafała Polańskiego

Bramkarze szkółki pracują zgodnie z  programem opracowanym  przez trenera Rafała Polańskiego  wieloletniego zawodnika i trenera  posiadającego odpowiednie kwalifikacje  zawodowe  poparte stażami u najlepszych trenerów w Polsce- Legia Warszawa trener Krzysztof Dowhań , Korona Kielce-  trener Maciej Szczęsny oraz stażem pracy  w Zagłębiu Sosnowiec z I-szą drużyną i aktualnie z grupami młodzieżowymi .

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu na boisku LKS Ciężkowianka. Bramkarze podzieleni są na dwie grupy:  GR  I-sza  trenuje o godz 16. 30 GR. II – godz. 18 00.

 

Wszystkich chętny zapraszamy na trening, warunkiem jest ukończenie 7 roku życia. Dodatkowe informacje udzieli trener Rafał Polański pod nr Tel. 506046515.