facebook

Dzień Dziecka 2014

29 czerwca na stadionie Azotanii Akademia 2012 świętowała dzień dziecka, w którym wzięli udział wszyscy zawodnicy trenujący na co dzień w Jaworznie oraz Trzebini. To podziękowanie za zaangażowanie i sumienną pracę na treningach, a taka impreza jest dla nich najlepszą nagrodą.

Turniej na Azotanii

W dniu dzisiejszym Akademia 2012 zorganizowała turniej w którym uczestniczyło 5 drużyn. Poza naszą drużyną wystąpiły ekipy GKS Katowice, MUKP Dąbrowa Górnicza, MKS Zaborze oraz GSF Gliwice. Bramkarze, również nasi:) wyciągali dużo piłek z siatki. Jeszcze dużo pracy przed nami. Było wiele ciekawych akcji i dużo dobrej zabawy.

Dzień Sportu

Były super sportowe animacje z trenerami Akademii 2012. Na dzieciaki czekała moc atrakcji! Najmłodsza grupa miała trening, w którym mogły brać udział wszystkie dzieci zgromadzone na sali zabaw.

Dzien Dziecka 2013

14 czerwca na stadionie Azotanii blisko 200 osób wzięło udział w Dniu Dziecka zorganizowanym przez Akademię 2012. Od godziny 16.00 dla uczestników imprezy czekało mnóstwo atrakcji. Po oficjalnym powitaniu gości na płycie głównej stadionu rozpoczęła się sportowa zabawa. Na rozgrzewkę trenerzy Akademii 2012 i ponad 100 dzieciaków zostało wciągniętych przez instruktorkę Ewę do wspólnego fitnessu.