facebook
 • Dzień Dziecka z Akademią 2012 za nami!

  Dzień Dziecka z Akademią 2012 za nami!


  14 czerwca na stadionie Azotanii blisko 200 osób wzięło udział w Dniu Dziecka zorganizowanym przez Akademię 2012. Od godziny 16.00 dla uczestników imprezy czekało mnóstwo atrakcji. Po oficjalnym powitaniu gości na płycie głównej stadionu rozpoczęła się sportowa zabawa.


  Na rozgrzewkę trenerzy Akademii 2012 i ponad 100 dzieciaków zostało wciągniętych przez instruktorkę Ewę do wspólnego fitnessu. Było mnóstwo radości, bo chłopaki i dziewczyny z ogromną energią wykonywali poszczególne układy w rytm muzyki, którą zza konsolety puszczał DJ.
  Następnie wszystkie grupy zostały zaproszone do wspólnego zdjęcia, które jak zwykle w profesjonalny sposób wykonał duet z firmy Panpixel.com. Po wykonaniu wspólnych zdjeć dzieci udały się na przygotowane boiska, gdzie rozpoczęło się to co lubią najbardziej – strzelanie goli.  W międzyczasie uczestnicy mogli skorzystać z kąciku gastronomicznego, gdzie piękna obsługa wydawała napoje, ciasta oraz pyszną pizzę, która systematycznie dowożona była z karczmy Borowa Chata.
  Tuż obok odbywała się szalona zabawa na zjeżdżalniach i ogródku warzywnym. Duża kolejka ustawiła się również przy pani Beacie, która na specjalne życzenia odzwierciedlała na twarzach dzieci bohaterów bajek.


  W przerwach toczących się meczy trenerzy Akademii 2012 przygotowali drobne upominki, które z radością były odbierane przez dzieciaki.
  Po zakończeniu sportowych atrakcji trenerzy Akademii 2012 podziękowali wszystkim dzieciakom i rodzicom za ponad 3 godzinną wyśmienitą zabawę, jednocześnie zapewniając że podobnych imprez z Akademią 2012 w przyszłości nie zabraknie.

Leave a reply

Cancel reply